Yarışma Kurallarımız Yayınlandı...

Sohbet, mizah, facebook, twitter ve sosyal medya çılgınlığıyla ilgili tüm konular
kaanrevan
1. Seviye
1. Seviye
Beğendi : 40 yazı
Beğenildi : 36 yazı

Yarışma Kurallarımız Yayınlandı...

Okunmamış mesaj gönderen kaanrevan » 01 Oca 2020, 19:44

Merhaba arkadaşlar. Merakla beklediğimiz yarışma kuralları yayınlandı. Sene başından beri öğrencileri aslında hazırlıyordum. Ancak bir önceki senelere göre katılacağımız mini dron kategorisi başlı başına bir değişime girdi.

Hakan hocama da bahsettim. Aslında çok da iyi oldu. Yarışma artık 90*45 m lik bir statyumda içerisinde 30*60 lık net bir yarışma alanında yapılacak. Daha önceden FPV gözlükle uçurmuyordu kimse. Böyle bir zorunluluk yoktu. 6 m yükseklik 12m boy 6 metre genişliği olan eski pistte zaten gözlük kullanmak mantıksızdı. Ancak şimdi FPV gözlük zorunlu hale gelmiş.

Zaten bildiğiniz üzere benim bu alanda ilk çalışma senem. Bu değişim bence çok iyi oldu. Bundan sonra sene başından itibaren öğrencilerimi ona göre çalıştıracağım. Elbette bu konuda biraz daha dikkatli olmak gerekecek. Haliyle hız artacak ve fpv mod biraz daha materyali beraberinde getiriyor. Gözlük vtx verici vb. gibi. Ancak sene başından beri açıkcası bu alanı araştırırken, neden fpv dron yaparken fpv gözlük kullanmıyoruz, neden yarışacak olan dronlar aynı anda start vermiyorlar gibi soru soruyordum kendime. Artık bunlara gerek kalmadı çünkü yarışma tamamiyle artık fpv yarışı oldu.

Yarışma pistimizin plan görseli
http://prntscr.com/qi6g0n

Mgunak
2. Seviye
2. Seviye
Doğum Tarihi: 27 Eyl 1982
Beğendi : 138 yazı
Beğenildi : 93 yazı

Okunmamış mesaj gönderen Mgunak » 02 Oca 2020, 11:46

Hayırlı olsun.

goldwing
Yeni Üye
Yeni Üye
Doğum Tarihi: 01 Eyl 1999

Okunmamış mesaj gönderen goldwing » 04 Oca 2020, 18:40

lise seviyesinde mi hangi şehir

kaanrevan
1. Seviye
1. Seviye
Beğendi : 40 yazı
Beğenildi : 36 yazı

Okunmamış mesaj gönderen kaanrevan » 06 Oca 2020, 18:49

Evet. Lise bu sene bazı kategorilerde ortaokul düzeyine de indirgemişler.

“Konu Dışı, Sohbet & Mizah” sayfasına dön